Alt Text!
Živohošť - Slapy - Ubytování, chatičky, apartmány v Zátoka
O Zátoce

Rekreační středisko Zátoka Živohošť

Rádi vás přivítáme na Živohošti u Slapského jezera v rekreačním středisku Zátoka.

Ač je Živohošť velmi známou a díky vzdálenosti pouhých 50km od Prahy i poměrně vytíženou lokalitou pro letní dovolenou, nabízí Zátoka klidné prostředí v lese, stranou od turistického centra, a přesto velmi blízko břehům Slapského jezera. Od apartmánu je to k molu pouhých 150m lesem.

Ubytování nabízíme ve dvou nově rekonstruovaných apartmánech, sedmi čtyřlůžkových chatičkách a dvou pokojích v hlavní budově, kde najdete i naši malou hospůdku, kde si můžete dát točené pivo, víno, nealko, zmrzlinu a něco studeného na zub (nevaříme).

Součástí areálu je nohejbalové antukové hříště, pingpongový stůl, trampolína, ohniště a u vody vlastní molo pro slunění a koupaní. Vstup do vody ze břehu je pozvolný písčitý. Velikost písčité pláže závisí na aktuální výšce hladiny vody. Běžně bývá písčitý břeh 2-3m bez vody, při plném napuštění přehrady dosahuje voda až k zalesněnému břehu. Hloubka vody u mola se pohybuje dle napuštění přehrady cca 2 - 3m.

Nabízíme možnost vypůjčení laminátových lodí s motory 5Hp (nemusíte vlastnit oprávnění) a paddleboardů. Více na stránce půjčovna lodí Zátoka Živohost.

Zátoka je vhodná svou dispozicí a možností uzavření areálu i pro soukromé akce, oslavy, svatby apod. Celková kapacita je 46 lůžek, pro oslavy je možná kapacita ůčastníků akce cca do 100 osob. Areál je kompletně oplocen. Pro pořádání akcí, atˇuž firemních či soukromých, máme k dispozici ozvučení, jsme schopni zajistit kompletní servis včetně cateringu, moderování akce, hudebního doprovodu atd. Nabízíme rovněž servis grafických prací a tiskových služeb (navrhneme a vytiskneme vám pozvánky, bannery, trička s potiskem atd.).

Rádi vám sdělíme více podrobností - kontakt Zátoka Živohošť.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Zátoka

 

Facebook Zátoka Živohošť ubytování Slapy

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.